Skip to content
TypeWedstrijdscore
Esperanza1 - ZVC Roma ma 03/09/18 19:30, Laakdal 22-3
Het Kelderke - Esperanza2 ma 03/09/18 20:00, Doelen 9-2
Kepernagel - Yellow Stars ma 03/09/18 20:30, Laakdal 8-1
Scotch & Cigars - zvc Feestmakkers ma 03/09/18 21:00, Doelen 3-6
Gaskova - Punica ma 03/09/18 21:30, Laakdal 7-5
De Kempeneers - Stelenboys ma 03/09/18 22:00, Doelen 4-7
Cafe Pastis - Zvc O-kru di 04/09/18 20:00, Axion 4-2
Zvc den Boskant - Brouwershuis di 04/09/18 21:00, Axion 5-1
ZVC Campus - OS De knuppeltjes di 04/09/18 22:00, Axion 10-3
De Postparels - FC Soprema do 06/09/18 19:00, Axion 7-2
Esperanza3 - VGT Team do 06/09/18 20:00, Axion 4-8
zvc Punt - FC Farçelona do 06/09/18 21:00, Axion 6-4
De Vedetten - FC Schultenbräu do 06/09/18 22:00, Axion 2-3
ZVC Oevelse Vedetten - FC Pleintje ma 10/09/18 19:30, Laakdal 12-7
Xperiment - Vonsu ma 10/09/18 20:30, Laakdal 1-14
FC Farçelona - Het Kelderke  ma 10/09/18 21:00, Doelen 1-14
Het muske - Den Bagger ma 10/09/18 21:30, Laakdal 17-3
OS De knuppeltjes - Cafe Pastis di 11/09/18 20:00, Axion 2-9
Esperanza2 - De Vedetten di 11/09/18 21:00, Axion 5-0
Punica - ZVC Campus di 11/09/18 22:00, Axion 1-11
FC Soprema - Esperanza1 do 13/09/18 19:00, Axion 0-8
Brouwershuis - Esperanza3 do 13/09/18 20:00, Axion 7-4
Yellow Stars - Scotch & Cigars do 13/09/18 21:00, Axion 7-5
FC Schultenbräu - De Kempeneers do 13/09/18 22:00, Axion 7-3
Zvc O-kru - Kepernagel vr 14/09/18 22:00, Olen 2-8
Vonsu - De Postparels ma 17/09/18 19:30, Laakdal 6-5
VGT Team - Het muske ma 17/09/18 20:00, Doelen 1-10
Stelenboys - Xperiment ma 17/09/18 20:30, Laakdal 25-2
Den Bagger - Gaskova ma 17/09/18 21:00, Doelen 1-3
ZVC Roma - ZVC Oevelse Vedetten ma 17/09/18 21:30, Laakdal 2-10
zvc Feestmakkers - Zvc den Boskant  di 18/09/18 20:00, Axion 5-2
FC Pleintje - zvc Punt di 18/09/18 21:00, Axion 4-3
Scotch & Cigars - Zvc O-kru di 18/09/18 22:00, Axion 9-3
De Kempeneers - Esperanza2 do 20/09/18 19:00, Axion 3-7
Cafe Pastis - Punica do 20/09/18 20:00, Axion 13-6
Kepernagel - OS De knuppeltjes do 20/09/18 21:00, Axion 8-2
De Vedetten - FC Farçelona  do 20/09/18 22:00, Axion 3-5
zvc Punt - ZVC Roma ma 24/09/18 19:30, Laakdal 6-2
Vonsu - Stelenboys ma 24/09/18 20:30, Laakdal 14-4
Het muske - Gaskova ma 24/09/18 21:00, Doelen 16-0
Xperiment - FC Schultenbräu ma 24/09/18 21:30, Laakdal 1-12
Het Kelderke - FC Pleintje ma 24/09/18 22:00, Doelen 5-3
Zvc den Boskant - Yellow Stars di 25/09/18 20:00, Axion 10-4
De Postparels - Esperanza1 di 25/09/18 21:00, Axion 0-14
ZVC Campus - Den Bagger di 25/09/18 22:00, Axion 9-0
ZVC Oevelse Vedetten - FC Soprema do 27/09/18 19:00, Axion 9-2
VGT Team - Brouwershuis do 27/09/18 20:00, Axion 5-3
Esperanza3 - zvc Feestmakkers do 27/09/18 21:00, Axion 2-9
OS De knuppeltjes - Scotch & Cigars do 27/09/18 22:00, Axion 5-5
Esperanza2 - Xperiment ma 01/10/18 19:30, Laakdal 15-2
FC Farçelona - De Kempeneers ma 01/10/18 20:00, Doelen 2-9
Gaskova - ZVC Campus ma 01/10/18 20:30, Laakdal 6-5
Stelenboys - De Postparels  ma 01/10/18 21:00, Doelen 0-5
ZVC Roma - Het Kelderke ma 01/10/18 21:30, Laakdal 2-6
Zvc O-kru - Zvc den Boskant di 02/10/18 20:00, Axion 6-4
Punica - Kepernagel di 02/10/18 21:00, Axion 2-7
FC Pleintje - De Vedetten di 02/10/18 22:00, Axion 5-0
FC Soprema - zvc Punt do 04/10/18 19:00, Axion 2-6
zvc Feestmakkers - VGT Team do 04/10/18 20:00, Axion 3-5
Yellow Stars - Esperanza3 do 04/10/18 21:00, Axion 4-3
Esperanza1 - ZVC Oevelse Vedetten do 04/10/18 22:00, Axion 7-3
FC Schultenbräu - Vonsu ma 08/10/18 19:30, Laakdal 2-6
Den Bagger - Cafe Pastis ma 08/10/18 20:30, Laakdal 2-7
VGT Team - Yellow Stars ma 08/10/18 21:00, Doelen 5-6
Xperiment - FC Farçelona ma 08/10/18 21:30, Laakdal 2-9
Brouwershuis - Het muske ma 08/10/18 22:00, Doelen 3-17
Scotch & Cigars - Punica di 09/10/18 20:00, Axion 6-7
Zvc den Boskant - OS De knuppeltjes di 09/10/18 21:00, Axion 8-7
Esperanza3 - Zvc O-kru di 09/10/18 22:00, Axion 3-6
De Vedetten - ZVC Roma ma 15/10/18 19:30, Laakdal 7-2
Cafe Pastis - Gaskova ma 15/10/18 20:00, Doelen 8-4
Het Kelderke - FC Soprema  ma 15/10/18 20:30, Laakdal 11-2
Stelenboys - FC Schultenbräu ma 15/10/18 21:00, Doelen 5-5
Vonsu - Esperanza2 ma 15/10/18 21:30, Laakdal 5-2
De Postparels - ZVC Oevelse Vedetten di 16/10/18 20:00, Axion 2-2
De Kempeneers - FC Pleintje di 16/10/18 21:00, Axion 3-4
Het muske - ZVC Campus di 16/10/18 22:00, Axion 14-0
Kepernagel - Den Bagger do 18/10/18 19:00, Axion 12-3
Brouwershuis - zvc Feestmakkers do 18/10/18 20:00, Axion 3-3
zvc Punt - Esperanza1 do 18/10/18 21:00, Axion 1-4
OS De knuppeltjes - Esperanza3 do 18/10/18 22:00, Axion 8-0
Zvc O-kru - VGT Team vr 19/10/18 20:00, Olen 7-1
Punica - Zvc den Boskant vr 19/10/18 21:00, Olen 4-14
FC Pleintje - Xperiment ma 22/10/18 19:30, Laakdal 8-1
ZVC Campus - Cafe Pastis ma 22/10/18 20:30, Laakdal 7-5
FC Schultenbräu - De Postparels ma 22/10/18 21:00, Doelen 4-5
ZVC Roma - De Kempeneers ma 22/10/18 21:30, Laakdal 5-12
Esperanza1 - Het Kelderke ma 22/10/18 22:00, Doelen 6-2
FC Soprema - De Vedetten  di 23/10/18 20:00, Axion 4-6
zvc Feestmakkers - Het muske di 23/10/18 21:00, Axion 1-12
ZVC Oevelse Vedetten - zvc Punt  di 23/10/18 22:00, Axion 3-2
FC Farçelona - Vonsu ma 29/10/18 19:30, Laakdal 3-7
VGT Team - OS De knuppeltjes ma 29/10/18 20:00, Doelen 11-11
Den Bagger - Scotch & Cigars ma 29/10/18 20:30, Laakdal 3-8
Esperanza2 - Stelenboys ma 29/10/18 21:00, Doelen 6-9
Gaskova - Kepernagel ma 29/10/18 21:30, Laakdal 5-4
Esperanza3 - Punica di 30/10/18 20:00, Axion 9-6
De Vedetten - Esperanza1 di 30/10/18 21:00, Axion 2-15
Yellow Stars - Brouwershuis di 30/10/18 22:00, Axion 12-7
Xperiment - ZVC Roma ma 05/11/18 19:30, Laakdal 2-7
Scotch & Cigars - Gaskova ma 05/11/18 20:30, Laakdal 7-4
Stelenboys - FC Farçelona ma 05/11/18 21:00, Doelen 2-10
Vonsu - FC Pleintje ma 05/11/18 21:30, Laakdal 8-0
Het Kelderke - ZVC Oevelse Vedetten ma 05/11/18 22:00, Doelen 3-7
Brouwershuis - Zvc O-kru di 06/11/18 20:00, Axion 3-5
zvc Feestmakkers - Yellow Stars di 06/11/18 21:00, Axion 4-4
Kepernagel - ZVC Campus di 06/11/18 22:00, Axion 8-4
De Kempeneers - FC Soprema do 08/11/18 19:00, Axion 6-4
FC Schultenbräu - Esperanza2 do 08/11/18 20:00, Axion 8-9
Het muske - Cafe Pastis do 08/11/18 21:00, Axion 15-1
De Postparels - zvc Punt do 08/11/18 22:00, Axion 11-2
Zvc den Boskant - Den Bagger vr 09/11/18 22:00, Olen 2-6
FC Soprema - Xperiment ma 12/11/18 19:30, Laakdal 4-4
Punica - VGT Team ma 12/11/18 20:00, Doelen 3-1
ZVC Campus - Scotch & Cigars ma 12/11/18 20:30, Laakdal 6-3
OS De knuppeltjes - Brouwershuis ma 12/11/18 21:00, Doelen 0-8
ZVC Roma - Vonsu ma 12/11/18 21:30, Laakdal 0-14
Esperanza1 - De Kempeneers di 13/11/18 20:00, Axion 3-0
Esperanza2 - De Postparels di 13/11/18 21:00, Axion 1-3
zvc Punt - Het Kelderke di 13/11/18 22:00, Axion 4-7
FC Farçelona - FC Schultenbräu do 15/11/18 19:00, Axion 3-15
ZVC Oevelse Vedetten - De Vedetten do 15/11/18 20:00, Axion 5-0
Cafe Pastis - Kepernagel do 15/11/18 21:00, Axion 6-4
Den Bagger - Esperanza3 do 15/11/18 22:00, Axion 5-10
Gaskova - Zvc den Boskant  vr 16/11/18 20:00, Olen 15-3
Zvc O-kru - zvc Feestmakkers vr 16/11/18 21:00, Olen 3-2
FC Pleintje - Stelenboys  ma 19/11/18 19:30, Laakdal 1-7
Yellow Stars - Het muske ma 19/11/18 20:30, Laakdal 2-15
De Vedetten - zvc Punt ma 19/11/18 21:00, Doelen 4-8
Xperiment - Esperanza1 ma 19/11/18 21:30, Laakdal 2-18
De Postparels - Het Kelderke ma 19/11/18 22:00, Doelen 5-3
VGT Team - Den Bagger di 20/11/18 20:00, Axion 7-8
Zvc den Boskant - ZVC Campus di 20/11/18 21:00, Axion 8-2
Esperanza2 - FC Farçelona di 20/11/18 22:00, Axion 8-1
Scotch & Cigars - Cafe Pastis do 22/11/18 19:00, Axion 1-7
De Kempeneers - ZVC Oevelse Vedetten do 22/11/18 20:00, Axion 3-6
Brouwershuis - Punica do 22/11/18 21:00, Axion 4-3
zvc Feestmakkers - OS De knuppeltjes do 22/11/18 22:00, Axion 3-1
Stelenboys - ZVC Roma  ma 26/11/18 19:30, Laakdal 13-2
FC Schultenbräu - FC Pleintje ma 26/11/18 20:00, Doelen 6-4
Vonsu - FC Soprema ma 26/11/18 20:30, Laakdal 16-1
Het muske - Kepernagel ma 26/11/18 21:00, Doelen 12-2
Esperanza3 - Gaskova ma 26/11/18 21:30, Laakdal 7-6
Yellow Stars - Zvc O-kru di 27/11/18 20:00, Axion 5-6
Den Bagger - Brouwershuis di 27/11/18 21:00, Axion 8-8
Punica - zvc Feestmakkers di 27/11/18 22:00, Axion 4-5
FC Farçelona - De Postparels do 29/11/18 19:00, Axion 5-5
zvc Punt - De Kempeneers do 29/11/18 20:00, Axion 9-4
ZVC Oevelse Vedetten - Xperiment do 29/11/18 21:00, Axion 15-1
Het Kelderke - De Vedetten  do 29/11/18 22:00, Axion 5-3
ZVC Roma - FC Schultenbräu ma 03/12/18 19:30, Laakdal 4-10
OS De knuppeltjes - Yellow Stars ma 03/12/18 20:30, Laakdal 4-7
FC Soprema - Stelenboys ma 03/12/18 21:00, Doelen 3-7
Esperanza1 - Vonsu ma 03/12/18 21:30, Laakdal 2-6
Kepernagel - Scotch & Cigars ma 03/12/18 22:00, Doelen 5-2
Gaskova - VGT Team di 04/12/18 20:00, Axion 7-4
ZVC Campus - Esperanza3 di 04/12/18 21:00, Axion 9-1
FC Pleintje - Esperanza2 di 04/12/18 22:00, Axion 8-5
Zvc O-kru - Het muske vr 07/12/18 20:00, Olen 0-5
Cafe Pastis - Zvc den Boskant vr 07/12/18 21:00, Olen 7-8
Vonsu - ZVC Oevelse Vedetten ma 10/12/18 19:30, Laakdal 2-2
VGT Team - ZVC Campus ma 10/12/18 20:00, Doelen 6-1
Brouwershuis - Gaskova ma 10/12/18 20:30, Laakdal 6-7
Stelenboys - Esperanza1 ma 10/12/18 21:00, Doelen 1-5
Xperiment - zvc Punt ma 10/12/18 21:30, Laakdal 0-21
zvc Feestmakkers - Den Bagger di 11/12/18 20:00, Axion 7-6
Esperanza3 - Cafe Pastis di 11/12/18 21:00, Axion 3-12
Zvc den Boskant - Kepernagel di 11/12/18 22:00, Axion 7-8
FC Schultenbräu - FC Soprema do 13/12/18 19:00, Axion 12-1
De Postparels - De Vedetten do 13/12/18 20:00, Axion 17-5
Yellow Stars - Punica do 13/12/18 21:00, Axion 0-5
Het muske - Scotch & Cigars do 13/12/18 22:00, Axion 15-4
Zvc O-kru - OS De knuppeltjes vr 14/12/18 22:00, Olen 5-8
Esperanza2 - ZVC Roma ma 17/12/18 19:30, Laakdal 9-3
De Kempeneers - Het Kelderke ma 17/12/18 20:30, Laakdal 4-10
Cafe Pastis - VGT Team  ma 17/12/18 21:00, Doelen 3-5
Gaskova - zvc Feestmakkers  ma 17/12/18 21:30, Laakdal 7-8
ZVC Oevelse Vedetten - Stelenboys ma 17/12/18 22:00, Doelen 2-1
Esperanza1 - FC Schultenbräu di 18/12/18 20:00, Axion 9-3
ZVC Campus - Brouwershuis di 18/12/18 21:00, Axion 13-3
FC Farçelona - FC Pleintje di 18/12/18 22:00, Axion 3-5
Scotch & Cigars - Zvc den Boskant vr 21/12/18 22:00, Olen 9-7
zvc Punt - Vonsu ma 07/01/19 19:30, Laakdal 1-4
De Vedetten - De Kempeneers ma 07/01/19 20:00, Doelen 2-13
Het Kelderke - Xperiment ma 07/01/19 20:30, Laakdal 28-0
Kepernagel - Esperanza3 ma 07/01/19 21:00, Doelen 17-1
ZVC Roma - FC Farçelona ma 07/01/19 21:30, Laakdal 4-1
Punica - Zvc O-kru di 08/01/19 20:00, Axion 4-5
FC Pleintje - De Postparels  di 08/01/19 21:00, Axion 4-5
OS De knuppeltjes - Het muske di 08/01/19 22:00, Axion 0-18
FC Soprema - Esperanza2 do 10/01/19 19:00, Axion 1-10
Den Bagger - Yellow Stars do 10/01/19 20:00, Axion 4-10
FC Schultenbräu - ZVC Oevelse Vedetten do 10/01/19 21:00, Axion 7-4
Brouwershuis - Cafe Pastis do 10/01/19 22:00, Axion 2-9
Xperiment - De Vedetten ma 14/01/19 19:30, Laakdal 2-9
Vonsu - Het Kelderke ma 14/01/19 20:30, Laakdal 8-5
Stelenboys - zvc Punt ma 14/01/19 21:00, Doelen 9-5
FC Pleintje - ZVC Roma  ma 14/01/19 21:30, Laakdal 1-7
Yellow Stars - Gaskova ma 14/01/19 22:00, Doelen 5-7
zvc Feestmakkers - ZVC Campus di 15/01/19 20:00, Axion 6-1
Esperanza2 - Esperanza1  di 15/01/19 21:00, Axion 3-4
De Postparels - De Kempeneers di 15/01/19 22:00, Axion 11-3
FC Farçelona - FC Soprema  do 17/01/19 19:00, Axion 4-1
VGT Team - Kepernagel do 17/01/19 20:00, Axion 3-9
OS De knuppeltjes - Punica do 17/01/19 21:00, Axion 3-6
Esperanza3 - Scotch & Cigars  do 17/01/19 22:00, Axion 1-8
Zvc O-kru - Den Bagger vr 18/01/19 20:00, Olen 5-3
Het muske - Zvc den Boskant vr 18/01/19 21:00, Olen 15-3
De Kempeneers - Xperiment ma 21/01/19 19:30, Laakdal 14-4
Scotch & Cigars - VGT Team ma 21/01/19 20:00, Doelen 1-5
zvc Punt - FC Schultenbräu ma 21/01/19 20:30, Laakdal 12-5
ZVC Oevelse Vedetten - Esperanza2 ma 21/01/19 21:00, Doelen 12-1
De Vedetten - Vonsu ma 21/01/19 21:30, Laakdal 3-9
Gaskova - Zvc O-kru di 22/01/19 20:00, Axion 4-7
Cafe Pastis - zvc Feestmakkers di 22/01/19 21:00, Axion 4-2
Zvc den Boskant - Esperanza3 di 22/01/19 22:00, Axion 14-3
FC Soprema - FC Pleintje do 24/01/19 19:00, Axion 2-9
ZVC Campus - Yellow Stars do 24/01/19 20:00, Axion 5-0
Kepernagel - Brouwershuis  do 24/01/19 21:00, Axion 3-5
Esperanza1 - FC Farçelona do 24/01/19 22:00, Axion 8-2
Het Kelderke - Stelenboys ma 28/01/19 19:30, Laakdal 3-3
Den Bagger - OS De knuppeltjes ma 28/01/19 20:30, Laakdal 6-6
Punica - Het muske ma 28/01/19 21:00, Doelen 3-12
ZVC Roma - De Postparels  ma 28/01/19 21:30, Laakdal 0-5
Yellow Stars - Cafe Pastis ma 28/01/19 22:00, Doelen 11-8
VGT Team - Zvc den Boskant di 29/01/19 20:00, Axion 6-4
Esperanza2 - zvc Punt di 29/01/19 21:00, Axion 5-2
zvc Feestmakkers - Kepernagel di 29/01/19 22:00, Axion 2-5
FC Pleintje - Esperanza1 do 31/01/19 19:00, Axion 3-3
FC Farçelona - ZVC Oevelse Vedetten do 31/01/19 20:00, Axion 4-7
Vonsu - De Kempeneers do 31/01/19 21:00, Axion 6-3
Brouwershuis - Scotch & Cigars do 31/01/19 22:00, Axion 5-6
Zvc O-kru - ZVC Campus vr 01/02/19 22:00, Olen 5-0
Het muske - Esperanza3 ma 04/02/19 19:30, Laakdal 31-2
FC Schultenbräu - Het Kelderke ma 04/02/19 20:00, Doelen 4-6
De Postparels - Xperiment ma 04/02/19 20:30, Laakdal 23-2
Stelenboys - De Vedetten ma 04/02/19 21:00, Doelen 6-3
ZVC Roma - FC Soprema ma 04/02/19 21:30, Laakdal 5-2
OS De knuppeltjes - Gaskova di 05/02/19 20:00, Axion 8-8
Punica - Den Bagger di 05/02/19 21:00, Axion 4-3
ZVC Roma - Punica ma 11/02/19 19:30, Laakdal 4-4
Het Kelderke - Cafe Pastis  ma 11/02/19 20:30, Laakdal 8-2
FC Farçelona - Den Bagger ma 11/02/19 21:00, Doelen 3-6
Brouwershuis - Xperiment ma 11/02/19 21:30, Laakdal 13-3
OS De knuppeltjes - De Kempeneers ma 11/02/19 22:00, Doelen 4-1
Esperanza1 - Zvc O-kru di 12/02/19 20:00, Axion 9-4
FC Soprema - Scotch & Cigars di 12/02/19 21:00, Axion 4-4
ZVC Campus - FC Pleintje di 12/02/19 22:00, Axion 6-4
Esperanza3 - De Vedetten do 14/02/19 19:00, Axion 5-0
Esperanza2 - VGT Team do 14/02/19 20:00, Axion 6-4
FC Schultenbräu - Yellow Stars do 14/02/19 21:00, Axion 8-0
Het muske - De Postparels do 14/02/19 22:00, Axion 5-5
Zvc den Boskant - zvc Punt vr 15/02/19 22:00, Olen 9-6
Vonsu - zvc Feestmakkers ma 18/02/19 19:30, Laakdal 11-1
Kepernagel - ZVC Oevelse Vedetten ma 18/02/19 20:00, Doelen 3-1
Stelenboys - Gaskova  ma 18/02/19 20:30, Laakdal 0-5
Esperanza2 - FC Schultenbräu ma 18/02/19 21:00, Doelen 3-11
De Kempeneers - FC Farçelona ma 18/02/19 21:30, Laakdal 8-1
De Vedetten - OS De knuppeltjes di 19/02/19 20:00, Axion 5-8
Zvc O-kru - Het Kelderke di 19/02/19 21:00, Axion 2-6
zvc Punt - Yellow Stars  di 19/02/19 22:00, Axion 5-6
Scotch & Cigars - Brouwershuis do 21/02/19 19:00, Axion 2-7
Punica - FC Soprema do 21/02/19 20:00, Axion 5-0
Cafe Pastis - Het muske do 21/02/19 21:00, Axion 3-11
FC Pleintje - Zvc den Boskant  do 21/02/19 22:00, Axion 3-11
De Postparels - Kepernagel ma 25/02/19 19:30, Laakdal 12-3
VGT Team - Stelenboys ma 25/02/19 20:30, Laakdal 3-7
Xperiment - Esperanza3 ma 25/02/19 21:00, Doelen 4-14
Gaskova - ZVC Campus ma 25/02/19 21:30, Laakdal 6-4
ZVC Oevelse Vedetten - zvc Feestmakkers ma 25/02/19 22:00, Doelen 5-0
Esperanza1 - Vonsu di 26/02/19 20:00, Axion 5-0
Den Bagger - ZVC Roma di 26/02/19 21:00, Axion 6-2
De Kempeneers - De Vedetten di 26/02/19 22:00, Axion 9-3
Stelenboys - Esperanza2 ma 04/03/19 19:30, Laakdal 5-0
Esperanza3 - Scotch & Cigars  ma 04/03/19 20:00, Doelen 3-5
ZVC Campus - VGT Team ma 04/03/19 20:30, Laakdal 3-7
OS De knuppeltjes - Xperiment ma 04/03/19 21:00, Doelen 1-4
Vonsu - ZVC Oevelse Vedetten ma 04/03/19 21:30, Laakdal 2-5
Het muske - Zvc O-kru ma 04/03/19 22:00, Doelen 24-0
FC Farçelona - ZVC Roma di 05/03/19 20:00, Axion 4-3
Yellow Stars - FC Pleintje di 05/03/19 21:00, Axion 2-10
Het Kelderke - Esperanza1 di 05/03/19 22:00, Axion 4-1
FC Soprema - Den Bagger do 07/03/19 19:00, Axion 4-6
Kepernagel - Cafe Pastis do 07/03/19 20:00, Axion 2-3
FC Schultenbräu - zvc Punt do 07/03/19 21:00, Axion 3-4
zvc Feestmakkers - De Postparels  do 07/03/19 22:00, Axion 2-5
Zvc den Boskant - Gaskova  vr 08/03/19 21:00, Olen 8-6
Brouwershuis - Punica ma 11/03/19 19:30, Laakdal 6-4
Esperanza2 - ZVC Campus ma 11/03/19 20:30, Laakdal 3-6
De Vedetten - FC Farçelona  ma 11/03/19 21:00, Doelen 7-8
ZVC Roma - FC Soprema ma 11/03/19 21:30, Laakdal 7-7
FC Pleintje - zvc Punt ma 11/03/19 22:00, Doelen 3-11
Scotch & Cigars - OS De knuppeltjes di 12/03/19 20:00, Axion 1-5
Zvc O-kru - Kepernagel di 12/03/19 21:00, Axion 1-16
Gaskova - Yellow Stars di 12/03/19 22:00, Axion 7-9
De Postparels - ZVC Oevelse Vedetten do 14/03/19 19:00, Axion 7-9
Cafe Pastis - zvc Feestmakkers do 14/03/19 20:00, Axion 2-7
Xperiment - De Kempeneers do 14/03/19 21:00, Axion 4-12
Stelenboys - FC Schultenbräu do 14/03/19 22:00, Axion 4-3
VGT Team - Zvc den Boskant vr 15/03/19 22:00, Olen 4-7
Esperanza1 - Het muske ma 18/03/19 19:30, Laakdal 4-10
Den Bagger - Brouwershuis ma 18/03/19 20:00, Doelen 4-5
Het Kelderke - Vonsu ma 18/03/19 20:30, Laakdal 5-0
FC Farçelona - FC Soprema  ma 18/03/19 21:00, Doelen 2-5
Punica - Esperanza3 ma 18/03/19 21:30, Laakdal 10-4
De Vedetten - Xperiment di 19/03/19 20:00, Axion 7-5
zvc Feestmakkers - Zvc O-kru di 19/03/19 21:00, Axion 3-5
FC Schultenbräu - FC Pleintje di 19/03/19 22:00, Axion 9-4
Zvc den Boskant - Esperanza2 do 21/03/19 19:00, Axion 5-1
ZVC Oevelse Vedetten - Cafe Pastis do 21/03/19 20:00, Axion 9-3
De Kempeneers - Scotch & Cigars do 21/03/19 21:00, Axion 7-3
ZVC Campus - Stelenboys do 21/03/19 22:00, Axion 11-7
Brouwershuis - ZVC Roma ma 25/03/19 19:30, Laakdal 6-6
zvc Punt - Gaskova ma 25/03/19 20:30, Laakdal 3-8
Kepernagel - Esperanza1  ma 25/03/19 21:00, Doelen 7-3
Vonsu - De Postparels ma 25/03/19 21:30, Laakdal 0-5
Het muske - Het Kelderke ma 25/03/19 22:00, Doelen 6-3
Yellow Stars - VGT Team di 26/03/19 20:00, Axion 10-8
Esperanza3 - Den Bagger di 26/03/19 21:00, Axion 4-4
OS De knuppeltjes - Punica di 26/03/19 22:00, Axion 2-6
Scotch & Cigars - De Vedetten do 28/03/19 19:00, Axion 3-2
Xperiment - FC Farçelona do 28/03/19 20:00, Axion 4-5
ZVC Campus - FC Schultenbräu do 28/03/19 21:00, Axion 2-5
Stelenboys - Zvc den Boskant  vr 29/03/19 20:00, Olen 8-4
Zvc O-kru - ZVC Oevelse Vedetten vr 29/03/19 21:00, Olen 2-11
Esperanza2 - Yellow Stars ma 01/04/19 19:30, Laakdal 4-9
Cafe Pastis - De Postparels ma 01/04/19 20:00, Doelen 5-8
Gaskova - FC Pleintje  ma 01/04/19 20:30, Laakdal 4-5
Esperanza1 - zvc Feestmakkers ma 01/04/19 21:00, Doelen 8-3
Punica - De Kempeneers ma 01/04/19 21:30, Laakdal 2-7
FC Soprema - Brouwershuis ma 01/04/19 22:00, Doelen 3-5
VGT Team - zvc Punt di 02/04/19 20:00, Axion 7-5
Den Bagger - OS De knuppeltjes di 02/04/19 21:00, Axion 3-9
ZVC Roma - Esperanza3 di 02/04/19 22:00, Axion 9-2
Het Kelderke - Kepernagel ma 08/04/19 19:30, Laakdal 9-7
Het muske - Vonsu ma 08/04/19 20:30, Laakdal 8-0
Yellow Stars - Stelenboys ma 08/04/19 21:00, Doelen 5-6
OS De knuppeltjes - ZVC Roma ma 08/04/19 21:30, Laakdal 8-10
Xperiment - Scotch & Cigars ma 08/04/19 22:00, Doelen 6-4
Zvc den Boskant - ZVC Campus di 09/04/19 20:00, Axion 12-7
Esperanza3 - FC Soprema di 09/04/19 21:00, Axion 7-3
zvc Punt - Esperanza2 di 09/04/19 22:00, Axion 5-0
FC Farçelona - Brouwershuis do 11/04/19 19:00, Axion 3-11
FC Pleintje - VGT Team do 11/04/19 20:00, Axion 7-10
ZVC Oevelse Vedetten - Esperanza1 do 11/04/19 21:00, Axion 3-5
De Vedetten - Punica do 11/04/19 22:00, Axion 0-13
De Postparels - Zvc O-kru vr 12/04/19 22:00, Olen 7-3
De Kempeneers - Den Bagger ma 15/04/19 19:30, Laakdal 9-4
Kepernagel - Het muske ma 15/04/19 20:00, Doelen 3-10
FC Schultenbräu - Gaskova ma 15/04/19 20:30, Laakdal 5-11
zvc Feestmakkers - Het Kelderke ma 15/04/19 21:00, Doelen 2-13
Stelenboys - zvc Punt di 16/04/19 20:00, Axion 7-6
Punica - Xperiment di 16/04/19 21:00, Axion 3-1
Esperanza1 - De Postparels di 16/04/19 22:00, Axion 3-5
Esperanza2 - FC Pleintje do 18/04/19 19:00, Axion 5-6
ZVC Campus - Yellow Stars do 18/04/19 20:00, Axion 5-0
FC Soprema - OS De knuppeltjes do 18/04/19 21:00, Axion 6-11
Scotch & Cigars - FC Farçelona do 18/04/19 22:00, Axion 5-0
Zvc O-kru - Cafe Pastis vr 19/04/19 20:00, Olen 3-6
Zvc den Boskant - FC Schultenbräu vr 19/04/19 21:00, Olen 5-0
Kepernagel - Vonsu di 23/04/19 20:00, Axion 1-10
Brouwershuis - Esperanza3 di 23/04/19 21:00, Axion 9-6
Den Bagger - De Vedetten di 23/04/19 22:00, Axion 5-0
Het muske - zvc Feestmakkers do 25/04/19 19:00, Axion 5-0
VGT Team - Gaskova do 25/04/19 20:00, Axion 0-5
ZVC Roma - De Kempeneers do 25/04/19 21:00, Axion 2-10
Het Kelderke - ZVC Oevelse Vedetten do 25/04/19 22:00, Axion 2-2
Yellow Stars - Zvc den Boskant vr 26/04/19 22:00, Olen 0-5
FC Farçelona - Esperanza3 ma 29/04/19 19:30, Laakdal 1-6
De Vedetten - ZVC Roma ma 29/04/19 20:00, Doelen 0-5
FC Pleintje - Stelenboys  ma 29/04/19 20:30, Laakdal 1-3
Scotch & Cigars - Punica ma 29/04/19 21:00, Doelen 9-4
zvc Punt - ZVC Campus ma 29/04/19 21:30, Laakdal 4-8
Vonsu - Cafe Pastis ma 29/04/19 22:00, Doelen 8-2
ZVC Oevelse Vedetten - Het muske di 30/04/19 20:00, Axion 1-14
zvc Feestmakkers - Kepernagel di 30/04/19 21:00, Axion 0-5
De Kempeneers - FC Soprema do 02/05/19 19:00, Axion 13-5
Xperiment - Den Bagger do 02/05/19 20:00, Axion 6-3
OS De knuppeltjes - Brouwershuis do 02/05/19 21:00, Axion 4-4
Gaskova - Esperanza2 do 02/05/19 22:00, Axion 7-8
De Postparels - Het Kelderke ma 06/05/19 19:30, Laakdal 5-5
Esperanza3 - OS De knuppeltjes ma 06/05/19 20:00, Doelen 2-5
FC Schultenbräu - VGT Team ma 06/05/19 20:30, Laakdal 7-5
Cafe Pastis - Esperanza1 ma 06/05/19 21:00, Doelen 9-7
ZVC Roma - Xperiment ma 06/05/19 21:30, Laakdal 8-11
Brouwershuis - De Kempeneers ma 06/05/19 22:00, Doelen 1-5
FC Soprema - De Vedetten  di 07/05/19 20:00, Axion 5-0
Punica - FC Farçelona di 07/05/19 21:00, Axion 5-0
Den Bagger - Scotch & Cigars di 07/05/19 22:00, Axion 3-3
Vonsu - Zvc O-kru wo 08/05/19 20:00, Doelen 10-7
De Vedetten - Brouwershuis ma 13/05/19 19:30, Laakdal 0-5
De Kempeneers - Esperanza3 ma 13/05/19 20:00, Doelen 5-3
Scotch & Cigars - ZVC Roma ma 13/05/19 20:30, Laakdal 6-2
Xperiment - FC Soprema ma 13/05/19 21:00, Doelen 6-5
FC Farçelona - OS De knuppeltjes ma 13/05/19 21:30, Laakdal 3-10
Punica - Den Bagger ma 13/05/19 22:00, Doelen 3-8
Blijf op de hoogte van wat er gebeurd in en rond onze zaalvoetbalcompetitie!