Skip to content
TypeWedstrijdscore
Esperanza1 - ZVC Roma ma 03/09/18 19:30, Laakdal
Het Kelderke - Esperanza2 ma 03/09/18 20:00, Doelen
Kepernagel - Yellow Stars ma 03/09/18 20:30, Laakdal
Scotch & Cigars - zvc Feestmakkers ma 03/09/18 21:00, Doelen
Gaskova - Punica ma 03/09/18 21:30, Laakdal
De Kempeneers - Stelenboys ma 03/09/18 22:00, Doelen
Cafe Pastis - Zvc O-kru di 04/09/18 20:00, Axion
Zvc den Boskant - Brouwershuis di 04/09/18 21:00, Axion
ZVC Campus - OS De knuppeltjes di 04/09/18 22:00, Axion
De Postparels - FC Soprema do 06/09/18 19:00, Axion
Esperanza3 - VGT Team do 06/09/18 20:00, Axion
zvc Punt - FC Farçelona do 06/09/18 21:00, Axion
De Vedetten - FC Schultenbräu do 06/09/18 22:00, Axion
ZVC Oevelse Vedetten - FC Pleintje ma 10/09/18 19:30, Laakdal
Xperiment - Vonsu ma 10/09/18 20:30, Laakdal
FC Farçelona - Het Kelderke ma 10/09/18 21:00, Doelen
Het muske - Den Bagger ma 10/09/18 21:30, Laakdal
OS De knuppeltjes - Cafe Pastis di 11/09/18 20:00, Axion
Esperanza2 - De Vedetten di 11/09/18 21:00, Axion
Punica - ZVC Campus di 11/09/18 22:00, Axion
FC Soprema - Esperanza1 do 13/09/18 19:00, Axion
Brouwershuis - Esperanza3  do 13/09/18 20:00, Axion
Yellow Stars - Scotch & Cigars do 13/09/18 21:00, Axion
FC Schultenbräu - De Kempeneers do 13/09/18 22:00, Axion
Zvc O-kru - Kepernagel vr 14/09/18 22:00, Olen
Vonsu - De Postparels ma 17/09/18 19:30, Laakdal
Den Bagger - Gaskova ma 17/09/18 20:00, Doelen
Stelenboys - Xperiment ma 17/09/18 20:30, Laakdal
VGT Team - Het muske ma 17/09/18 21:00, Doelen
ZVC Roma - ZVC Oevelse Vedetten ma 17/09/18 21:30, Laakdal
zvc Feestmakkers - Zvc den Boskant  di 18/09/18 20:00, Axion
FC Pleintje - zvc Punt di 18/09/18 21:00, Axion
Scotch & Cigars - Zvc O-kru di 18/09/18 22:00, Axion
De Kempeneers - Esperanza2 do 20/09/18 19:00, Axion
Cafe Pastis - Punica do 20/09/18 20:00, Axion
Kepernagel - OS De knuppeltjes do 20/09/18 21:00, Axion
De Vedetten - FC Farçelona do 20/09/18 22:00, Axion
zvc Punt - ZVC Roma ma 24/09/18 19:30, Laakdal
Vonsu - Stelenboys ma 24/09/18 20:30, Laakdal
Het muske - Gaskova ma 24/09/18 21:00, Doelen
Xperiment - FC Schultenbräu ma 24/09/18 21:30, Laakdal
Het Kelderke - FC Pleintje ma 24/09/18 22:00, Doelen
Zvc den Boskant - Yellow Stars di 25/09/18 20:00, Axion
De Postparels - Esperanza1 di 25/09/18 21:00, Axion
ZVC Campus - Den Bagger di 25/09/18 22:00, Axion
ZVC Oevelse Vedetten - FC Soprema do 27/09/18 19:00, Axion
VGT Team - Brouwershuis do 27/09/18 20:00, Axion
Esperanza3 - zvc Feestmakkers do 27/09/18 21:00, Axion
OS De knuppeltjes - Scotch & Cigars do 27/09/18 22:00, Axion
Esperanza2 - Xperiment ma 01/10/18 19:30, Laakdal
FC Farçelona - De Kempeneers ma 01/10/18 20:00, Doelen
Gaskova - ZVC Campus ma 01/10/18 20:30, Laakdal
Stelenboys - De Postparels ma 01/10/18 21:00, Doelen
ZVC Roma - Het Kelderke ma 01/10/18 21:30, Laakdal
Zvc O-kru - Zvc den Boskant di 02/10/18 20:00, Axion
Punica - Kepernagel di 02/10/18 21:00, Axion
FC Pleintje - De Vedetten di 02/10/18 22:00, Axion
FC Soprema - zvc Punt do 04/10/18 19:00, Axion
zvc Feestmakkers - VGT Team do 04/10/18 20:00, Axion
Yellow Stars - Esperanza3 do 04/10/18 21:00, Axion
Esperanza1 - ZVC Oevelse Vedetten do 04/10/18 22:00, Axion
FC Schultenbräu - Vonsu ma 08/10/18 19:30, Laakdal
Den Bagger - Cafe Pastis ma 08/10/18 20:30, Laakdal
Brouwershuis - Het muske ma 08/10/18 21:00, Doelen
Xperiment - FC Farçelona ma 08/10/18 21:30, Laakdal
VGT Team - Yellow Stars ma 08/10/18 22:00, Doelen
Scotch & Cigars - Punica di 09/10/18 20:00, Axion
Zvc den Boskant - OS De knuppeltjes di 09/10/18 21:00, Axion
Esperanza3 - Zvc O-kru di 09/10/18 22:00, Axion
De Vedetten - ZVC Roma ma 15/10/18 19:30, Laakdal
Cafe Pastis - Gaskova ma 15/10/18 20:00, Doelen
Het Kelderke - FC Soprema  ma 15/10/18 20:30, Laakdal
Stelenboys - FC Schultenbräu ma 15/10/18 21:00, Doelen
Vonsu - Esperanza2 ma 15/10/18 21:30, Laakdal
De Postparels - ZVC Oevelse Vedetten di 16/10/18 20:00, Axion
De Kempeneers - FC Pleintje di 16/10/18 21:00, Axion
Het muske - ZVC Campus di 16/10/18 22:00, Axion
Kepernagel - Den Bagger do 18/10/18 19:00, Axion
Brouwershuis - zvc Feestmakkers do 18/10/18 20:00, Axion
zvc Punt - Esperanza1 do 18/10/18 21:00, Axion
OS De knuppeltjes - Esperanza3 do 18/10/18 22:00, Axion
Zvc O-kru - VGT Team vr 19/10/18 20:00, Olen
Punica - Zvc den Boskant vr 19/10/18 21:00, Olen
FC Pleintje - Xperiment ma 22/10/18 19:30, Laakdal
ZVC Campus - Cafe Pastis ma 22/10/18 20:30, Laakdal
FC Schultenbräu - De Postparels ma 22/10/18 21:00, Doelen
ZVC Roma - De Kempeneers ma 22/10/18 21:30, Laakdal
Esperanza1 - Het Kelderke ma 22/10/18 22:00, Doelen
FC Soprema - De Vedetten  di 23/10/18 20:00, Axion
zvc Feestmakkers - Het muske di 23/10/18 21:00, Axion
ZVC Oevelse Vedetten - zvc Punt di 23/10/18 22:00, Axion
FC Farçelona - Vonsu ma 29/10/18 19:30, Laakdal
Yellow Stars - Brouwershuis ma 29/10/18 20:00, Doelen
Den Bagger - Scotch & Cigars ma 29/10/18 20:30, Laakdal
Esperanza2 - Stelenboys ma 29/10/18 21:00, Doelen
Gaskova - Kepernagel ma 29/10/18 21:30, Laakdal
Esperanza3 - Punica di 30/10/18 20:00, Axion
De Vedetten - Esperanza1 di 30/10/18 21:00, Axion
VGT Team - OS De knuppeltjes di 30/10/18 22:00, Axion
Xperiment - ZVC Roma ma 05/11/18 19:30, Laakdal
Scotch & Cigars - Gaskova ma 05/11/18 20:30, Laakdal
Stelenboys - FC Farçelona ma 05/11/18 21:00, Doelen
Vonsu - FC Pleintje ma 05/11/18 21:30, Laakdal
Het Kelderke - ZVC Oevelse Vedetten ma 05/11/18 22:00, Doelen
Brouwershuis - Zvc O-kru di 06/11/18 20:00, Axion
zvc Feestmakkers - Yellow Stars di 06/11/18 21:00, Axion
Kepernagel - ZVC Campus di 06/11/18 22:00, Axion
De Kempeneers - FC Soprema do 08/11/18 19:00, Axion
FC Schultenbräu - Esperanza2 do 08/11/18 20:00, Axion
Het muske - Cafe Pastis do 08/11/18 21:00, Axion
De Postparels - zvc Punt do 08/11/18 22:00, Axion
Zvc den Boskant - Den Bagger vr 09/11/18 22:00, Olen
FC Soprema - Xperiment ma 12/11/18 19:30, Laakdal
OS De knuppeltjes - Brouwershuis ma 12/11/18 20:00, Doelen
ZVC Campus - Scotch & Cigars ma 12/11/18 20:30, Laakdal
zvc Punt - Het Kelderke ma 12/11/18 21:00, Doelen
ZVC Roma - Vonsu ma 12/11/18 21:30, Laakdal
Esperanza1 - De Kempeneers di 13/11/18 20:00, Axion
Esperanza2 - De Postparels di 13/11/18 21:00, Axion
Punica - VGT Team di 13/11/18 22:00, Axion
FC Farçelona - FC Schultenbräu do 15/11/18 19:00, Axion
ZVC Oevelse Vedetten - De Vedetten do 15/11/18 20:00, Axion
Cafe Pastis - Kepernagel do 15/11/18 21:00, Axion
Den Bagger - Esperanza3 do 15/11/18 22:00, Axion
Gaskova - Zvc den Boskant  vr 16/11/18 20:00, Olen
Zvc O-kru - zvc Feestmakkers vr 16/11/18 21:00, Olen
FC Pleintje - Stelenboys ma 19/11/18 19:30, Laakdal
Yellow Stars - Het muske ma 19/11/18 20:30, Laakdal
De Vedetten - zvc Punt ma 19/11/18 21:00, Doelen
Xperiment - Esperanza1 ma 19/11/18 21:30, Laakdal
De Postparels - Het Kelderke ma 19/11/18 22:00, Doelen
VGT Team - Den Bagger di 20/11/18 20:00, Axion
Zvc den Boskant - ZVC Campus di 20/11/18 21:00, Axion
Esperanza2 - FC Farçelona di 20/11/18 22:00, Axion
Scotch & Cigars - Cafe Pastis do 22/11/18 19:00, Axion
De Kempeneers - ZVC Oevelse Vedetten do 22/11/18 20:00, Axion
Brouwershuis - Punica do 22/11/18 21:00, Axion
zvc Feestmakkers - OS De knuppeltjes do 22/11/18 22:00, Axion
Stelenboys - ZVC Roma ma 26/11/18 19:30, Laakdal
FC Schultenbräu - FC Pleintje ma 26/11/18 20:00, Doelen
Vonsu - FC Soprema ma 26/11/18 20:30, Laakdal
Het muske - Kepernagel ma 26/11/18 21:00, Doelen
Esperanza3 - Gaskova ma 26/11/18 21:30, Laakdal
Yellow Stars - Zvc O-kru di 27/11/18 20:00, Axion
Den Bagger - Brouwershuis di 27/11/18 21:00, Axion
Punica - zvc Feestmakkers di 27/11/18 22:00, Axion
FC Farçelona - De Postparels do 29/11/18 19:00, Axion
zvc Punt - De Kempeneers do 29/11/18 20:00, Axion
ZVC Oevelse Vedetten - Xperiment do 29/11/18 21:00, Axion
Het Kelderke - De Vedetten  do 29/11/18 22:00, Axion
ZVC Roma - FC Schultenbräu ma 03/12/18 19:30, Laakdal
OS De knuppeltjes - Yellow Stars ma 03/12/18 20:30, Laakdal
FC Soprema - Stelenboys ma 03/12/18 21:00, Doelen
Esperanza1 - Vonsu ma 03/12/18 21:30, Laakdal
Kepernagel - Scotch & Cigars ma 03/12/18 22:00, Doelen
Gaskova - VGT Team di 04/12/18 20:00, Axion
ZVC Campus - Esperanza3 di 04/12/18 21:00, Axion
FC Pleintje - Esperanza2 di 04/12/18 22:00, Axion
Zvc O-kru - Het muske vr 07/12/18 20:00, Olen
Cafe Pastis - Zvc den Boskant vr 07/12/18 21:00, Olen
Vonsu - ZVC Oevelse Vedetten ma 10/12/18 19:30, Laakdal
Stelenboys - Esperanza1 ma 10/12/18 20:00, Doelen
Brouwershuis - Gaskova ma 10/12/18 20:30, Laakdal
VGT Team - ZVC Campus ma 10/12/18 21:00, Doelen
Xperiment - zvc Punt ma 10/12/18 21:30, Laakdal
zvc Feestmakkers - Den Bagger di 11/12/18 20:00, Axion
Esperanza3 - Cafe Pastis di 11/12/18 21:00, Axion
Zvc den Boskant - Kepernagel di 11/12/18 22:00, Axion
FC Schultenbräu - FC Soprema do 13/12/18 19:00, Axion
De Postparels - De Vedetten do 13/12/18 20:00, Axion
Yellow Stars - Punica do 13/12/18 21:00, Axion
FC Farçelona - FC Pleintje do 13/12/18 22:00, Axion
Zvc O-kru - OS De knuppeltjes vr 14/12/18 22:00, Olen
Esperanza2 - ZVC Roma ma 17/12/18 19:30, Laakdal
De Kempeneers - Het Kelderke ma 17/12/18 20:30, Laakdal
Het muske - Scotch & Cigars ma 17/12/18 21:00, Doelen
Gaskova - zvc Feestmakkers  ma 17/12/18 21:30, Laakdal
ZVC Oevelse Vedetten - Stelenboys ma 17/12/18 22:00, Doelen
Esperanza1 - FC Schultenbräu di 18/12/18 20:00, Axion
ZVC Campus - Brouwershuis di 18/12/18 21:00, Axion
Cafe Pastis - VGT Team di 18/12/18 22:00, Axion
Scotch & Cigars - Zvc den Boskant vr 21/12/18 22:00, Olen
zvc Punt - Vonsu ma 07/01/19 19:30, Laakdal
De Vedetten - De Kempeneers ma 07/01/19 20:00, Doelen
Het Kelderke - Xperiment ma 07/01/19 20:30, Laakdal
Kepernagel - Esperanza3 ma 07/01/19 21:00, Doelen
ZVC Roma - FC Farçelona ma 07/01/19 21:30, Laakdal
Punica - Zvc O-kru di 08/01/19 20:00, Axion
FC Pleintje - De Postparels  di 08/01/19 21:00, Axion
OS De knuppeltjes - Het muske di 08/01/19 22:00, Axion
FC Soprema - Esperanza2 do 10/01/19 19:00, Axion
Den Bagger - Yellow Stars do 10/01/19 20:00, Axion
FC Schultenbräu - ZVC Oevelse Vedetten do 10/01/19 21:00, Axion
Brouwershuis - Cafe Pastis do 10/01/19 22:00, Axion
Xperiment - De Vedetten ma 14/01/19 19:30, Laakdal
Vonsu - Het Kelderke ma 14/01/19 20:30, Laakdal
Stelenboys - zvc Punt ma 14/01/19 21:00, Doelen
FC Pleintje - ZVC Roma  ma 14/01/19 21:30, Laakdal
Yellow Stars - Gaskova ma 14/01/19 22:00, Doelen
zvc Feestmakkers - ZVC Campus di 15/01/19 20:00, Axion
Esperanza2 - Esperanza1  di 15/01/19 21:00, Axion
De Postparels - De Kempeneers di 15/01/19 22:00, Axion
FC Farçelona - FC Soprema do 17/01/19 19:00, Axion
VGT Team - Kepernagel do 17/01/19 20:00, Axion
OS De knuppeltjes - Punica do 17/01/19 21:00, Axion
Esperanza3 - Scotch & Cigars do 17/01/19 22:00, Axion
Zvc O-kru - Den Bagger vr 18/01/19 20:00, Olen
Het muske - Zvc den Boskant vr 18/01/19 21:00, Olen
De Kempeneers - Xperiment ma 21/01/19 19:30, Laakdal
ZVC Oevelse Vedetten - Esperanza2 ma 21/01/19 20:00, Doelen
zvc Punt - FC Schultenbräu ma 21/01/19 20:30, Laakdal
Scotch & Cigars - VGT Team ma 21/01/19 21:00, Doelen
De Vedetten - Vonsu ma 21/01/19 21:30, Laakdal
Gaskova - Zvc O-kru di 22/01/19 20:00, Axion
Cafe Pastis - zvc Feestmakkers di 22/01/19 21:00, Axion
Zvc den Boskant - Esperanza3 di 22/01/19 22:00, Axion
FC Soprema - FC Pleintje do 24/01/19 19:00, Axion
ZVC Campus - Yellow Stars do 24/01/19 20:00, Axion
Kepernagel - Brouwershuis do 24/01/19 21:00, Axion
Esperanza1 - FC Farçelona do 24/01/19 22:00, Axion
Het Kelderke - Stelenboys ma 28/01/19 19:30, Laakdal
Den Bagger - OS De knuppeltjes ma 28/01/19 20:30, Laakdal
Punica - Het muske ma 28/01/19 21:00, Doelen
ZVC Roma - De Postparels  ma 28/01/19 21:30, Laakdal
Yellow Stars - Cafe Pastis ma 28/01/19 22:00, Doelen
Esperanza2 - zvc Punt di 29/01/19 20:00, Axion
VGT Team - Zvc den Boskant di 29/01/19 21:00, Axion
zvc Feestmakkers - Kepernagel di 29/01/19 22:00, Axion
FC Pleintje - Esperanza1 do 31/01/19 19:00, Axion
FC Farçelona - ZVC Oevelse Vedetten do 31/01/19 20:00, Axion
Vonsu - De Kempeneers do 31/01/19 21:00, Axion
Brouwershuis - Scotch & Cigars do 31/01/19 22:00, Axion
Zvc O-kru - ZVC Campus vr 01/02/19 22:00, Olen
Het muske - Esperanza3 ma 04/02/19 19:30, Laakdal
FC Schultenbräu - Het Kelderke ma 04/02/19 20:00, Doelen
De Postparels - Xperiment ma 04/02/19 20:30, Laakdal
Stelenboys - De Vedetten ma 04/02/19 21:00, Doelen
ZVC Roma - FC Soprema ma 04/02/19 21:30, Laakdal
OS De knuppeltjes - Gaskova di 05/02/19 20:00, Axion
Punica - Den Bagger di 05/02/19 21:00, Axion
Blijf op de hoogte van wat er gebeurd in en rond onze zaalvoetbalcompetitie!